Mimarlık

ENBATI Tanıtım Filmi

ENBATI MİMARLIK

Ankara İç Mimar

ENBATI Mimarlık olarak araştırmacı, gelişime açık, yenilikçi ve analitik düşünüp çözüm odaklı projeler üreten tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Ankara’da iç mimari dekorasyon alanında yenilikçi projeler ile görsellik ve kaliteyi ön planda tutarak anahtar teslim projeler ve özel üretim mobilya çözümleri sunuyoruz.

Gücümüzü sizlerden alarak, sizlerin düşlediği hayalleri gerçeğe dönüştürerek estetik kattığımız işlerde, gerçek çalışma potansiyelimizi sizlere sunuyor ve profilimizde en iyilerini hedeflemeyi amaçlıyoruz.

 • Konut, Villa İç Mimarı Tasarım
 • Ofis İç Mimari Tasarım
 • Ticari Dükkan İç Mimari Tasarım

Neler Yapıyoruz?

Yaşam alanlarınızda iç mimari tasarımın ardından uygulama konusunda gerekli tüm teknik desteği sağlıyoruz.
Hayallerinizi resmedip çizdikten sonra; konut, ofis, dükkan gibi alanlarda tüm tesisat, mobilya, boya, aksesuar gibi ofisinizin ihtiyacı olan proje uygulama adımlarını birlikte alanında uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Leyla KHALİLZADE

Yüksek İç Mimar

Lisans eğitimini Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde derece ile tamamlamasının ardından yüksek lisans eğitimini Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık olarak devam etmiştir. Bir çok kez Avrupanın Fransa, İspanya vb. ülkelerinde uzmanlık eğitimleri alıp, bir çok ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmıştır.

Tasarım Sürecimiz

 • 1. Adım

  Analiz ve Araştırma

 • 2. Adım

  Konsept Gelişimi, Tasarım Oluşumu

 • 3. Adım

  Detaylandırma, Koordinasyon, Uygulama

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

Bilgi Alın

WhatsApp chat