Hayran Kule 1+1 Residence

1.700₺ /Aylık

İlan Detayları

HAYRAN KULE

Hayran kule bölgenin en geniş m2’sine sahip ferah ve konforlu bir yaşam sunan yeni nesil ofis ve konut projelerinin Eskişehir yolunda yeni gözdesi.

Konum olarak Eskişehir yoluna ve yeni 35 m’lik bulvara cephe konumda olan projemiz dolmuş, metro ringleri market (migros) gibi ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesindedir. 7\24 güvenlik, kartlı ve parmak izli geçiş sistemleri ve resepsiyon hizmeti vardır.

Bölgenin m2 birim fiyatlarının en uygun olduğu projemiz’de yatırım fırsatları hazır kiracılı ofis ve konutlarımız mevcuttur 140 daire&ofis’lik projemizin %70’lik doluluk oranı vardır.

Proje Özellikleri

2 tip 1+1 olup; tek cephe 68 m2 ve köşe çift cephe 74 m2 dir.

2+1 net 124 m2 ada mutfaklı ve ebeveyn banyoludur.*

2+1 net 210 m2 teraslı.

3+1 net 124 m2 amerikan mutfak ve ebeveyn banyoludur.

4+1 ara kat dublex 220 m2 loft seçeneklerimiz vardır.

4+1 teraslı dublex 260 m2

2 katlı kapalı otopark ve açık otoparkı mevcuttur.

Projemizde kat ve cephe seçeneklerimiz mevcuttur. Daire içerisinde ocak, fırın, davlumbaz olarak garantili şekilde üçlü set verilmektedir.

Merkez

Çukurambar Mah.

Besa Kule İş merkezi B blok No :20

Şube

Yaşamkent mah.

Hayran Kule No:37

TÜM İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

kuleevo kule evo kuleevo kiralık ofis kiralık daire emlak gayrimenkul batı kapı batıkapı batı kapı eşyalı kiralık kiralık konutkent yaşamkent eskişehir yolu çankaya çayyolu kiralık west gate westgate elmar elya öğrenci öğrenciye KİRALIK OFİS KİRALIK BÜRO kule evo satılık kuleevo satılık saelmar satılık elmar kiralık elmar satılık 1+1 elmar kiralık 2+1 elmar satılık ofistılık kuleevo seferoğlu satılık seferoğlu satılık seferoglu kiralıkmaidan kiralık maidan satılık mahall satılık mahall kiralık kule evo kiralık kuleevo satılık kuleevo kule evo hayran kule KURUMSAL KİRACILI KURUMSAL KİRACI KİRACILI KURUMSAL KİRACILI SATILIK ÇUKURAMBAR KAZIMKARABEKİR SATILIK KİRACILI DÜKKAN BESA KULE BESA KULE ÇUKURAMBAR KULEEVO KULE EVO ENBATI GAYRİMENKUL

Video

  • İlan No: 5941
  • İlan Tarihi: 25 Ağustos 2019
  • Son Güncelleme 10 Nisan 2020
  • Gösterim: 3228

Bilgi Alın

WhatsApp chat