Hakkımızda

Vizyonumuz

Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgili ve müşterilerimize değer katan öncü bir kuruluş olmayı hedeflemek.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Neden EnBatı?

EnBatı Gayrimenkul San. Tic. A.Ş. olarak Ankara’da sizleri en iyi ve en değerlisine ulaştırmak için faaliyet göstermektedir. Ankara, Çukurambar merkezli bulunan şirketimiz; Yaşamkent ve İncek şubemizle beraber Ankara’nın en prestijli bölgelerinde faaliyet göstererek önemli kuruluşların ve projelerin, satış ve kiralama hizmetlerini özenle yürütmektedir. Söz konusu yatırımlarımızın önümüzdeki yıllarda katlanarak büyütülmesi hedeflenmektedir.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Ekibimiz

Müşteri Yorumlarımız

Bizden Haberler

Bilgi Alın

WhatsApp chat