EnBatı Gayrimenkul A.Ş. yatırım fırsatları sunmaya hızla devam ederken Ankara Yaşamkentte hızla yükselen ve 2019 son çeyrekte oturumu başlayacak olan Elmart Towers’da EnBatı’nın özel fiyatlarını sizlerle buluşturuyoruz. Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşmanızı sağlayan alternatif yolları, şehrin en iyi üniversitelerine olan yakınlığı, keyifle vakit geçirebileceğiniz alışveriş merkezi, sosyal alanları ve eşsiz konsepti ile Elmar Towers; daha ilk günden kazandıran yatırım fırsatıyla sizleri yere göğe sığmayan bir yaşama davet ediyor.

Elmar Towers Daire Seçenekleri

1+1
Birbirinden faklı tip ve metrekarelerde tasarlanan daire seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden Elmar Towers; 45 m2 ile 130 m2 arasında değişen 774 adet 1+1 dairesiyle her metrekarede maksimum bir hayata ev sahipliği yapıyor.

1+1 Balkonlu
Hayal ettiğiniz beklentilerinizi bile gerçeğe dönüştüren Elmar Towers;yapısında bulundurduğu balkon detaylarıyla 1+1 dairelere ayrı bir hava katıyor.

2+1
Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşmanızı sağlayan alternatif yolları, şehrin en iyi üniversitelerine olan yakınlığı, keyifle vakit geçirebileceğiniz alışveriş merkezi, sosyal alanları ve eşsiz konsepti ile Elmar Towers; daha ilk günden kazandıran yatırım fırsatıyla sizleri yere göğe sığmayan bir yaşama davet ediyor.

2+1 Balkonlu
Optimum metrekarelerde, maksimum yaşam standartlarını 2+1 daireleriyle en üst seviyeye taşıyan Elmar Towers; 85 m2 ile 198 m2 arasında değişen 30 adet 2+1 dairesiyle tüm ihtiyaçlarınızın konfora dönüştüğü bir hayata ev sahipliği yapıyor.